šACHOVÉ FOTOGRAFIE Z KAVáREN A HOSPOD

Režisér Menzel i neznámí šachisté objektivy vítězů

Vítězem soutěže o nejkrásnější šachovou fotku z restauračního zařízení se stal Robert Staffen (foto z podtatranské krčmy). O druhé místo se dělí Nicoleta Gomez (foto z NAPA bar & gallery) s duem Daniel Hess & Radan Süs (foto z Cafe Pointa). Na třetím místě se umístil Lubomír Němec.

Soutěž obeslalo celkem 22 autorů, kteří zaslali dohromady více než padesát snímků. Mnohé fotografie, nejen čtyř vítězů, byly krásné. Řada byla překvapivých či vtipných. Níže se o tom ostatně můžete sami přesvědčit na deseti vybraných dílech, které budou v příštím roce vystaveny v některé z kaváren ze sítě Tady se hrají šachy (pokud chcete, aby byly vystaveny i v té vaší, ozvěte na mail sachova.kavarna@gmail.com). Vítězům blahopřejeme a po svátcích jim pošleme i ceny, které do soutěže věnovaly Centrum Fotoškoda a vydavatelství Torst.

 


Robert Staffen (1. cena)
Nicoleta Gomez (2. cena)
Daniel Hess & Radan Süs (2. cena)
Lubomír Němec (3. cena)
Robert Staffen (pochvalná zmínka)
Lubomír Němec (pochvalná zmínka)
Tomáš Trejbal (pochvalná zmínka)
Milan Zelenka (pochvalná zmínka)
Zdeněk Janda (pochvalná zmínka)
Jakub Trubač (pochvalná zmínka)
  • SEZNAM

celý seznam

Celkem je do projektu Chess Café v současné době zapojeno 96 podniků po celé České republice.

V Praze aktuálně evidujeme 37 šachových podniků.
V Brně aktuálně evidujeme 6 šachových podniků.
V Prostějově aktuálně evidujeme 5 šachových podniků.
V Novém Boru a Letohradu aktuálně evidujeme 3 šachové podniky.
V Blansku, Jihlavě, Karlových Varech, Pardubicích, Plzni, Teplicích a České Budějovice aktuálně evidujeme po 2 šachových podnicích.
šachové podniky můžete najít také v Boskovicích, Blovicích, Horní Plané, Horní Bečvě, Jablonném nad Orlicí, Kroměříži, Krnově, Kunvaldu, Kyjově, , Liberci, Mirošově, Mohelnici, Sázavě, Senohrabech, Slavonicích, Stachách, Sychrově, Třemošnici, Trutnově, Turnově, Uherském Brodě, Ústí nad Labem, Sezimovo Ustí a Zdiby.


vlak